MOBILNY SERWIS TIR TYCHY – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Tychy

Mechanik z dojazdem do klienta. Naprawiamy auta osobowe, dostawcze i ciężarówki. Dojeżdżamy też na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić pomożemy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć na drodze oferujemy pomoc drogową do warsztatu.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW TYCHY, A4 I OKOLICE. TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasze przedsiębiorstwo posiada bogatą ofertę usługową. Świetnie radzimy sobie z naprawą aut. Oferujemy nasze usługi wraz z dojazdem w Tychach i okolicach.

Efektywne wykonywanie problematycznych zleceń

Radzimy sobie świetnie z realizacją zadań uwzględniających tradycyjne, jak też bardziej skomplikowane usterki. Nasze naprawy dotyczą elementów i systemów, takich jak na przykład:

– silnik,
– układ hamulcowy,
– zestaw sprzęgła,
– skrzynia biegów,
– układ zawieszenia,
– wydech, itp.

Każdy ma zapewnioną naszą fachową pomoc. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy podchodzą poważnie do wszystkich zleceń. To oznacza wysoką jakość i efektywność napraw.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi mechaniczne obejmują całą autostradę A4 w rejonie Tych. Oferujemy kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów w Czechach i na Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR TYCHY – MOBILNY MECHANIK TIR

Skuteczna obsługa dla każdego – zapraszamy!

Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy posiadające samochody osobowe i dostawcze oraz ciężarowe. Nasi wykwalifikowani profesjonaliści korzystają z profesjonalnego sprzętu do diagnostyki i naprawy zróżnicowanych awarii. Posiadamy własne źródła prądu. Dzięki temu wykonujemy usługi z dala od tradycyjnych źródeł prądu.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się