MOBILNY SERWIS TIR SOSNOWIEC – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Sosnowiec

Wyspecjalizowany mechanik z dojazdem do klienta. Bezproblemowo naprawiamy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy też dojazd na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić chętnie udzielimy pomocy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć w terenie oferujemy holowanie pojazdu do warsztatu stacjonarnego.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW SOSNOWIEC, AUTOSTRADA A4 I OKOLICE. OBSŁUGUJEMY POJAZDY CIĘŻAROWE, ZESTAWY TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasza firma jest zespołem mechaników specjalizujących się w kompleksowej mechanice pojazdowej i serwisie pojazdów. Nasze prace realizujemy w trybie 24/7 z dotarciem do klientów i na trasę. Obsługujemy przede wszystkim właścicieli aut ciężarowych, a także osobowych i dostawczych.

Mobilny serwis Sosnowiec – doskonała jakość świadczonych usług!

Głównym atutem naszego serwisu jest zatrudnianie pracowników mających świetne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Korzystają oni z nowoczesnego wyposażenia. Dzięki temu radzimy sobie z usterkami silnika, układu hamulcowego, zawieszenia, układu chłodniczego oraz wielu pozostałych układów i części.

Mobilny mechanik Sosnowiec – fachowe wyposażenie do diagnostyki

Specjaliści z naszego serwisu korzystają z nowoczesnego wyposażenia i komputerów do diagnostyki. To właśnie dzięki nowoczesnym technologiom radzimy sobie doskonale z diagnozowaniem różnych, bardzo skomplikowanych oraz niewidocznych wad w nowszych oraz starszych pojazdach osobowych, a także dostawczych.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi naprawcze obejmują całą autostradę A4 w rejonie Sosnowca. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów na terenie Czech i Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR SOSNOWIEC – MOBILNY MECHANIK TIR

Konkurencyjne ceny usług serwisowych – zapraszamy do kontaktu!

W każdym przypadku klienci naszej firmy mają zagwarantowane atrakcyjne ceny wykonywanych zleceń. W czasie naszej pracy używamy oryginalnych oraz świetnej jakości, ale tanich części zamiennych. Dysponujemy rozległym asortymentem dostosowanym do różnorodnych pojazdów oraz zróżnicowanych potrzeb i możliwości budżetowych zleceniodawców.

Sprawna całodobowa obsługa osób prywatnych i przedsiębiorstw – serwis 24/7!

Nasze zespoły serwisowe bardzo szybko dojeżdżają do wszystkich klientów z Sosnowca i regionu. Reagujemy na telefony również w nocy, w czasie weekendów i pozostałych dni wolnych. Dzięki naszego wsparcia, auto zostanie naprawione w terenie i będzie można ruszyć w dalszą drogę bez obowiązku drogiego i czasochłonnego holowania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się