MOBILNY SERWIS TIR SŁOWACJA – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Słowacja

Mechanik z dojazdem do klienta. Naprawiamy auta osobowe, dostawcze i ciężarówki. Dojeżdżamy też na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić pomożemy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć na drodze oferujemy pomoc drogową do warsztatu.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW SŁOWACJA, A4 I OKOLICE. TIR I WSZYSTKIE INNE

Jesteśmy zespołem mechaników specjalizujących się w szeroko pojętej mechanice pojazdowej i serwisie aut. Nasze usługi wykonujemy całodobowo z dojazdem do klientów i na trasę. Obsługujemy przede wszystkim posiadaczy samochodów osobowych, jak również dostawczych i ciężarowych.

Mobilny mechanik Słowacja – wysoka jakość świadczonych usług!

Głównym atutem naszej firmy jest zatrudnianie fachowców mających świetne kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie. Potrafimy sobie poradzić z awariami silnika, układu hamulcowego, zawieszenia, układu chłodzenia oraz wielu pozostałych systemów i elementów.

Mobilny mechanik Słowacja – innowacyjne wyposażenie diagnostyczne

Specjaliści z naszej firmy używają nowoczesnego wyposażenia oraz komputerów do diagnostyki. To właśnie dzięki profesjonalnym technologiom radzimy sobie doskonale z diagnozowaniem różnych, bardzo skomplikowanych oraz niewidocznych usterek w nowszych i starszych pojazdach osobowych, a także dostawczych.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi mechaniczne obejmują całą autostradę A4 w rejonie Katowic, zapewniając kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów w Czechach i na Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR SŁOWACJA – MOBILNY MECHANIK TIR

Przystępne ceny usług mechanicznych – zadzwoń!

W każdym przypadku klienci naszej firmy mogą liczyć na konkurencyjne ceny wykonywanych zleceń. Podczas naszej pracy korzystamy z oryginalnych oraz wysokiej jakości, ale niedrogich części zamiennych. Dysponujemy szerokim asortymentem dopasowanym do różnych pojazdów oraz zróżnicowanych wymagań i możliwości finansowych klientów.

Sprawna całodobowa obsługa klientów indywidualnych oraz firm – serwis 24h!

Zatrudnione przez nas ekipy mechaników całkiem sprawnie dojeżdżają do wszystkich usługobiorców ze Słowacji. Reagujemy na telefony również w nocy, w czasie weekendów i pozostałych dni świątecznych. Dzięki naszego wsparcia, auto zostanie naprawione na trasie i będzie można ruszyć w dalszą trasę bez potrzeby drogiego i czasochłonnego transportu.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się