MOBILNY SERWIS TIR OŚWIĘCIM – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Oświęcim

Mechanik z dojazdem do klienta. Naprawiamy auta osobowe, dostawcze i ciężarówki. Dojeżdżamy też na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić pomożemy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć na drodze oferujemy pomoc drogową do warsztatu.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW OŚWIĘCIM, A4 I OKOLICE. TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasz serwis jest zespołem fachowców specjalizujących się w kompleksowej mechanice samochodowej i serwisie samochodów. Nasze prace realizujemy całodobowo z dojazdem do zlecających i na trasę. Obsługujemy w głównej mierze posiadaczy pojazdów osobowych, a także dostawczych i ciężarowych (w tym zestawów TIR).

Mobilny serwis Oświęcim – wysoka jakość wykonywanych usług!

Istotnym atutem naszego serwisu jest zatrudnianie fachowców posiadających świetne kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie. Potrafimy sobie poradzić z awariami silnika, układu hamulcowego, zawieszenia, układu chłodzenia oraz wielu innych systemów i komponentów.

Mobilny mechanik Oświęcim – profesjonalne wyposażenie diagnostyczne

Specjaliści z naszej firmy korzystają z profesjonalnego wyposażenia oraz komputerów diagnostycznych. To właśnie za sprawą innowacyjnych technologii radzimy sobie świetnie z wykrywaniem różnych, bardzo skomplikowanych oraz niewidocznych usterek w nowszych i starszych samochodach osobowych, a także dostawczych.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi mechaniczne obejmują całą autostradę A4 w rejonie Oświęcimia. Oferujemy kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów w Czechach i na Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR OŚWIĘCIM – MOBILNY MECHANIK TIR

Konkurencyjne ceny usług naprawczych – zadzwoń!

W każdym przypadku nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny wykonywanych zleceń. W czasie naszej pracy używamy oryginalnych oraz wysokiej jakości, ale tanich części zamiennych. Dysponujemy szerokim asortymentem dostosowanym do zróżnicowanych pojazdów oraz zróżnicowanych potrzeb i możliwości finansowych klientów.

Profesjonalna całodobowa obsługa osób prywatnych i przedsiębiorstw – mechanika 24/7!

Zatrudnione przez nas ekipy mechaniczne bardzo sprawnie docierają do wszystkich klientów z Oświęcimia i regionu. Reagujemy na zgłoszenia również w nocy, w czasie weekendów i pozostałych dni wolnych. Dzięki naszej pomocy, auto zostanie naprawione w terenie i będzie można ruszyć w dalszą trasę bez potrzeby kosztownego i czasochłonnego holowania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się