MOBILNY SERWIS TIR MYSŁOWICE – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Mysłowice

Mechanik z dojazdem do klienta. Bezproblemowo naprawiamy auta osobowe, dostawcze i ciężarówki. Oferujemy też dojazd na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić chętnie udzielimy pomocy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć w terenie oferujemy holowanie pojazdu do warsztatu stacjonarnego.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW MYSŁOWICE, AUTOSTRADA A4 I OKOLICE. OBSŁUGUJEMY POJAZDY CIĘŻAROWE, ZESTAWY TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasza firma posiada interesującą ofertę usługową. Perfekcyjnie radzimy sobie z naprawianiem samochodów. Oferujemy nasze wsparcie wraz z przyjazdem w Mysłowicach i okolicach.

Bezproblemowe realizowanie skomplikowanych zleceń

Radzimy sobie doskonale z realizacją zleceń uwzględniających tradycyjne, jak też bardziej problematyczne problemy. Wykonywane przez naszych fachowców naprawy dotyczą komponentów i układów, takich jak między innymi:

– silnik,
– hamulce,
– sprzęgło,
– skrzynia biegów,
– układ zawieszenia,
– wydech, itp.

Każdy może liczyć na naszą fachową pomoc. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści podchodzą profesjonalnie do powierzonych zadań. To przekłada się na doskonałą jakość i skuteczność napraw.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi naprawcze obejmują całą autostradę A4 w rejonie Mysłowic. Oferujemy kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów na terenie Czech i Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR MYSŁOWICE – MOBILNY MECHANIK TIR

Skuteczne rozwiązania dla wszystkich klientów

Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorca posiadające auta osobowe i dostawcze. Nasi wyspecjalizowani fachowcy korzystają z profesjonalnego wyposażenia do diagnostyki i naprawy różnych usterek. Posiadamy swoje źródła zasilania. W ten sposób realizujemy usługi z dala od standardowych źródeł zasilania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się