MOBILNY SERWIS TIR JAWORZNO – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Jaworzno

Wyspecjalizowany mechanik z dojazdem do klienta. Bezproblemowo naprawiamy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy też dojazd na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić chętnie udzielimy pomocy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć w terenie oferujemy holowanie pojazdu do warsztatu stacjonarnego.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW JAWORZNO, AUTOSTRADA A4 I OKOLICE. OBSŁUGUJEMY POJAZDY CIĘŻAROWE, ZESTAWY TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasza firma posiada atrakcyjną ofertę usługową. Doskonale radzimy sobie z naprawianiem aut ciężarowych i innych. Oferujemy nasze usługi wraz z dojazdem w Dąbrowie Górniczej i okolicach.

Bezproblemowe realizowanie problematycznych zleceń

Radzimy sobie perfekcyjnie z wykonywaniem zadań obejmujących standardowe, jak i bardziej skomplikowane awarie. Nasze naprawy dotyczą komponentów i układów, takich jak na przykład:

– jednostka napędowa,
– hamulce,
– sprzęgło,
– skrzynia biegów,
– zawieszenie,
– wydech, itp.

Każdy ma zapewnioną naszą profesjonalną pomoc. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy podchodzą poważnie do powierzonych zleceń. To oznacza wysoką jakość i efektywność napraw.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi naprawcze obejmują całą autostradę A4 w rejonie Jaworzna. Oferujemy kompleksową, skuteczną i profesjonalną obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów na terenie Czech i Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR JAWORZNO – MOBILNY MECHANIK TIR

Nowoczesne formy pomocy dla wszystkich zleceniodawców

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy posiadające auta osobowe oraz dostawcze. Nasi wykwalifikowani mechanicy używają nowoczesnego sprzętu do diagnozowania oraz naprawy różnych awarii. Posiadamy własne źródła prądu. W ten sposób wykonujemy naprawy z dala od tradycyjnych źródeł prądu.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się