MOBILNY SERWIS TIR DĄBROWA GÓRNICZA – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Dąbrowa Górnicza

Wyspecjalizowany mechanik z dojazdem do klienta. Bezproblemowo naprawiamy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy też dojazd na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić chętnie udzielimy pomocy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć w terenie oferujemy holowanie pojazdu do warsztatu stacjonarnego.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW DĄBROWA GÓRNICZA, AUTOSTRADA A4 I OKOLICE. OBSŁUGUJEMY POJAZDY CIĘŻAROWE, ZESTAWY TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasza firma jest zespołem fachowców specjalizujących się w szeroko pojętej mechanice samochodowej i serwisie aut. Nasze prace wykonujemy całodobowo z przyjazdem do usługobiorców i w teren. Obsługujemy w głównej mierze posiadaczy aut osobowych, jak również dostawczych i ciężarowych.

Mobilny serwis Dąbrowa Górnicza – doskonała jakość wykonywanych usług!

Najważniejszym atutem naszego serwisu jest zatrudnianie mechaników posiadających wysokie kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie. Do ich dyspozycji oddaliśmy nowoczesny sprzęt. Przekłada się to na wysoką skuteczność diagnostyki i napraw. Potrafimy sobie poradzić z usterkami jednostki napędowej, układu hamulcowego, zawieszenia, układu chłodniczego oraz wielu pozostałych układów i elementów.

Mobilny mechanik Dąbrowa Górnicza – profesjonalne wyposażenie do diagnostyki

Fachowcy z naszego serwisu używają innowacyjnego wyposażenia oraz komputerów diagnostycznych. To właśnie za sprawą fachowych technologii radzimy sobie świetnie z diagnozowaniem różnorodnych, bardzo skomplikowanych oraz ukrytych wad w nowszych oraz starszych pojazdach osobowych, a także dostawczych.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi naprawcze obejmują całą autostradę A4 w rejonie Dąbrowy Górniczej. Oferujemy kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów na terenie Czech i Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR DĄBROWA GÓRNICZA – MOBILNY MECHANIK TIR

Przystępne ceny usług naprawczych – skontaktuj się z nami!

W każdym przypadku nasi klienci mają zagwarantowane konkurencyjne ceny wykonywanych zleceń. W czasie naszej pracy korzystamy z oryginalnych oraz wysokiej jakości, ale tanich części zamiennych. Dysponujemy rozległym asortymentem przystosowanym do różnorodnych pojazdów oraz zróżnicowanych wymagań i możliwości budżetowych zleceniodawców.

Fachowa całodobowa obsługa osób prywatnych i firm – obsługa 24/7!

Zatrudnione przez nas ekipy mechaniczne bardzo szybko przyjeżdżają do wszystkich zleceniodawców z Dąbrowy Górniczej i regionu. Reagujemy na zgłoszenia również w godzinach nocnych, w czasie weekendów i innych dni świątecznych. Dzięki naszej pomocy, auto zostanie naprawione w terenie i będzie można udać się w dalszą drogę bez konieczności drogiego i czasochłonnego holowania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się