MOBILNY SERWIS TIR CZECHY – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Czechy

Mechanik z dojazdem do klienta. Naprawiamy auta osobowe, dostawcze i ciężarówki. Dojeżdżamy też na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić pomożemy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć na drodze oferujemy pomoc drogową do warsztatu.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW CZECHY, A4 I OKOLICE. TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasz serwis jest zespołem fachowców specjalizujących się w szeroko pojętej mechanice pojazdowej i serwisie aut. Nasze usługi realizujemy całodobowo z dotarciem do usługobiorców i na trasę. Obsługujemy głównie posiadaczy samochodów ciężarowych, jak również dostawczych i osobowych.

Mobilny mechanik Czechy – perfekcyjna jakość realizowanych usług!

Podstawowym atutem naszej firmy jest zatrudnianie fachowców posiadających doskonałe kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Radzimy sobie z usterkami silnika, hamulców, zawieszenia, układu chłodzenia oraz wielu pozostałych układów i komponentów.

Mobilny serwis Czechy – fachowe wyposażenie diagnostyczne

Fachowcy z naszej firmy używają profesjonalnego wyposażenia oraz komputerów diagnostycznych. To właśnie dzięki profesjonalnym technologiom radzimy sobie doskonale z diagnozowaniem różnych, niezwykle skomplikowanych oraz ukrytych usterek w nowszych i starszych samochodach osobowych, a także dostawczych.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi mechaniczne obejmują całą autostradę A4 w rejonie Katowic, zapewniając kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów w Czechach i na Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR CZECHY – MOBILNY MECHANIK TIR

Przystępne ceny usług serwisowych – zapraszamy do kontaktu!

W każdym przypadku klienci naszej firmy mają zapewnione przystępne ceny wykonywanych zleceń. Podczas naszej pracy używamy oryginalnych oraz świetnej jakości, ale tanich części zamiennych. Dysponujemy obszernym asortymentem dopasowanym do różnych samochodów oraz zróżnicowanych wymagań i możliwości finansowych klientów.

Fachowa całodobowa obsługa osób prywatnych oraz firm – serwis 24h!

Nasze ekipy mechaników całkiem szybko dojeżdżają do wszystkich zleceniodawców z Czech. Reagujemy na zgłoszenia również w nocy, podczas weekendów i pozostałych dni świątecznych. Za sprawą naszego wsparcia, auto zostanie zreperowane na trasie i będzie można udać się w dalszą trasę bez konieczności drogiego i czasochłonnego holowania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się