MOBILNY SERWIS TIR BIELSKO-BIAŁA – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Bielsko-Biała

Mechanik z dojazdem do klienta. Naprawiamy auta osobowe, dostawcze i ciężarówki. Dojeżdżamy też na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić pomożemy

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć na miejscu.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć na drodze oferujemy pomoc drogową do warsztatu.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW BIELSKO-BIAŁA, A4 I OKOLICE. TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasza firma posiada interesującą ofertę usługową. Skutecznie radzimy sobie z naprawianiem aut. Oferujemy nasze działania wraz z dojazdem w Bielsku-Białej i okolicach.

Efektywne wykonywanie trudnych zleceń

Radzimy sobie doskonale z wykonywaniem zleceń obejmujących tradycyjne, jak i bardziej skomplikowane awarie. Wykonywane przez naszych fachowców naprawy dotyczą komponentów i układów, takich jak między innymi:

– jednostka napędowa,
– hamulce,
– sprzęgło,
– skrzynia biegów,
– układ zawieszenia,
– wydech, itp.

Każdy ma zapewnioną naszą fachową pomoc. Nasi wyspecjalizowani i doświadczeni specjaliści podchodzą poważnie do powierzonych zadań. To oznacza wysoką jakość i skuteczność napraw.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi mechaniczne obejmują całą autostradę A4 w rejonie Bielska-Białej. Oferujemy kompleksową obsługę kierowców podróżujących tą trasą. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów w Czechach i na Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR BIELSKO-BIAŁA – MOBILNY MECHANIK TIR

Nowoczesne usługi dla każdego

Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy posiadające auta ciężarowe, osobowe oraz dostawcze. Nasi wykwalifikowani mechanicy używają nowoczesnego zaplecza technicznego do diagnozowania oraz naprawy różnych usterek. Posiadamy swoje źródła prądu. Dzięki temu wykonujemy naprawy z dala od tradycyjnych źródeł zasilania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się