MOBILNY SERWIS TIR BĘDZIN – SERWIS MOBILNY 24H

Serwis mobilny TIR – mechanik 24h Będzin

Wyspecjalizowany mechanik z dojazdem do klienta. Bezproblemowo naprawiamy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe. Zapewniamy też dojazd na autostradę A4.

Awaria auta? Nie może odpalić chętnie udzielimy wsparcia

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć od ręki.

W przypadku poważnej awarii, której nie da się usunąć w terenie oferujemy holowanie pojazdu do warsztatu stacjonarnego.

dobry mechanik Poznań

MOBILNA NAPRAWA SAMOCHODÓW BĘDZIN, AUTOSTRADA A4 I OKOLICE. OBSŁUGUJEMY POJAZDY CIĘŻAROWE, ZESTAWY TIR I WSZYSTKIE INNE

Nasze przedsiębiorstwo posiada atrakcyjną ofertę usługową. Perfekcyjnie radzimy sobie z naprawą aut ciężarowych i nie tylko. Oferujemy nasze działania wraz z dojazdem w Będzinie i regionie.

Bezproblemowe realizowanie trudnych zleceń

Radzimy sobie doskonale z realizacją zadań obejmujących tradycyjne, jak i bardziej problematyczne awarie. Wykonywane przez naszych fachowców naprawy dotyczą elementów i systemów, takich jak między innymi:

– silnik,
– hamulce,
– zestaw sprzęgła,
– przekładnia,
– układ zawieszenia,
– wydech, itp.

Każdy może liczyć na naszą profesjonalną pomoc. Nasi wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy podchodzą poważnie do wszystkich zleceń. To przekłada się na wysoką jakość i efektywność napraw.

mechanik

Obszar działania: Nasze mobilne usługi naprawcze obejmują całą autostradę A4 w rejonie Będzina. Szybki dojazd do: Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Mysłowice, Ruda Śląska, Mikołów, Dąbrowa Górnicza. Oferujemy również dojazd do klientów na terenie Czech i Słowacji.

MOBILNY SERWIS TIR BĘDZIN – MOBILNY MECHANIK TIR

Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy posiadające pojazdy osobowe oraz dostawcze. Nasi wyspecjalizowani profesjonaliści korzystają z innowacyjnego wyposażenia do diagnostyki oraz naprawy różnych usterek. Posiadamy swoje źródła zasilania. Dzięki temu wykonujemy usługi z dala od tradycyjnych źródeł zasilania.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się